Praktyczne szkolenie implantologiczne

PRAKTYCZNE SZKOLENIE IMPLANTOLOGICZNE jest skierowane do lekarzy stomatologów, którzy chcą pod okiem prowadzącego nabyć maksimum umiejętności praktycznych z zakresu implantologii i chirurgii. 

Ogromną zaletą Praktycznego Szkolenia Implantologicznego jest konkretna nauka samodzielnego wszczepiania implantów podczas zabiegów z udziałem pacjentów.

PROGRAM SZKOLENIA:

 PROWADZĄCY Paweł Baranowicz
 MIEJSCE SZKOLENIA Klinika EKSTRADENT- Kielce
 CZAS TRWANIA 1 dzień ( 9:00-18:00 )
ILOŚĆ UCZESTNIKÓW maksymalnie 2 uczestników
ILOŚC SAMODZIELNIE WSZCZEPIONYCH IMPLANTÓW 5 IMPLANTÓW  na uczestnika
 PACJENCI zapewnia organizator (istnieje możliwość  uczestnictwa  ze swoimi pacjentami)
KONSULTACJE Z PROWADZĄCYM 21 dni (po szkoleniu)
DODATKOWE ZABIEGI Augmentacja
Podnoszenie dna zatoki
 CENA 2500,00 pln

Paweł Baranowicz

Kierownik medyczny kliniki dr Paweł Baranowicz – doktorant w zakładzie periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Współwłaściciel kliniki EKSTRADENT w Kielcach. Absolwent Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (lata 1991-1996). Po studiach odbył staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii Centralnego Wojskowego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie oraz Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. Uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w 2000 roku w Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie. Od 1998 roku pełnił służbę lekarza stomatologa w 4. Bazie Lotniczej w Warszawie oraz w Centrum Szkolenia na potrzeby Sił Pokojowych ONZ w Kielcach. Uczestnik wielu kursów z dziedziny chirurgii stomatologicznej, implantologii i implantoprotetyki w kraju i zagranicą. Od 1998 roku zajmuje się implantologią z wykorzystaniem wielu systemów implantologicznych (jest konsultantem medycznym trzech systemów). Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), International Congress of Oral Implantologists (ICOI), Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI). Kilkukrotnie (w 2017 roku oraz we wcześniejszych latach) otrzymał tytuł  Stomatologa Roku w Kielcach i Województwie Świętokrzyskim w konkursie “Hipokrates” gazety regionalnej Echo Dnia. Jako ekspert – lekarz stomatolog był odpowiedzialny za metamorfozy laureatek programu „Fabryka Piękna”, wspólnego projektu telewizji Polsat Cafe i tygodnika Gala.  Jest autorem licznych publikacji oraz artykułów prasowych z dziedziny implantologii i implantoprotetyki. Ponadto prowadzi badania z zakresu biomechaniki implantów we współpracy z Politechniką Świętokrzyską oraz Akademią Medyczną w Lublinie. W 2016 roku przeprowadził pierwszy w Polsce zabieg wszczepienia implantu cyrkonowego wykonanego metodą wtryskiwania cyrkonu (ang. Ceramic Injection Molding CIM).