Szanowni Państwo,

Każde szkolenie opracowujemy indywidualnie opierając się o oczekiwania i uwagi uczestników. Posiadane przez Nas doświadczenie w organizacji szkoleń i wiedze oraz doświadczenie Naszych Wykładowców pozwalają nam na przygotowanie szkoleń na najwyższym merytorycznym poziomie. Skupiamy się na zaprezentowaniu uczestnikom szkoleń najnowszych zdobyczy techniki zarówno w teorii jak i w praktyce.

Zachęcamy Państwa do wspólnego tworzenia szkoleń i aktywnej ich ewaluacji do jak najwyższego poziomy zadowalającego wszystkich uczestników.

Zespół Instytutu Nowoczesnej Stomatologii

Curriculum implantologiczne

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem praktyki implantologicznej? Oczekujesz szkolenia, które da Ci pewność w pracy z pacjentem implantologicznym i rzetelnie przygotuje do zawodu implantologa? Chcesz wszczepić swój pierwszy implant pod okiem wybitnych ekspertów?

Szkolenie 2 dniowe teoretyczno - praktyczne

Write a short description, that will describe the title or something informational and useful.

 

 

 

Szkolenie dla asystentek

Szkolenia skierowane są do asystentek/ów oraz higienistek/ów stomatologicznych pragnących zdobyć lub poszerzyć wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z zakresu implantologii i przygotowania zabiegów implantologicznych. 

KONFERENCJE

Write a short description, that will describe the title or something informational and useful.